Ekspres do kawy w firmie

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Sora
Posty: 28
Rejestracja: 18 sty 2019, 13:17

Ekspres do kawy w firmie

Post autor: Sora »

Jaki ekspres do kawy wybrać? Z CoffeeTaste.pl nie musisz się tym martwić. Wystarczy, że podasz ilość pracowników w swoim biurze a firma dostarczy ekspres idealny do Twoich potrzeb.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Ekspres do kawy w firmie

Post autor: Samanta »

Jeśli już kupicie taki ekspres do kawy to Waszej firmy, to musicie sobie zdawać sprawę z tego, że to tylko sprzęt, i jeśli nie będziecie o niego prawidłowo dbać, to nie posłuży Wam za długo. Bardzo ważna jest na przykład regularna wymiana filtra wody. Ja zamawiam zawsze filtr do mojego ekspresu na stronie https://strefafiltrow.pl/delonghi-dls-c002-ser3017.html, bo jest tam stosunkowo tani. Polecam zajrzeć, może i do Waszych modeli ekspresów coś się znajdzie :)
Awatar użytkownika
Skadi
Posty: 80
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:49

Re: Ekspres do kawy w firmie

Post autor: Skadi »

My mamy w firmie nieco inne rozwiązanie, mianowicie dystrybutor mechaniczny filtrujący, z wodą zimną i gorącą- do przygotowywania kawy i herbaty. Jeśli interesują Was takie urządzenia, polecam zajrzeć na stronę http://aquamo.com.pl/woda_do_firmy_urzą ... ry_do_wody , tam są przedstawione różne modele, również takie dostarczające wody gazowanej.
Awatar użytkownika
ToTuToTam
Posty: 146
Rejestracja: 06 wrz 2019, 14:06

Re: Ekspres do kawy w firmie

Post autor: ToTuToTam »

Do firmy warto wybrać ekspres dobrej jakości ponieważ z pewnością będzie intensywnie eksploatowany. Bardzo duży wybór ekspresów róznego typu znajdziesz w ofercie Iguana Sklep . Tu możesz zamówić ekspres takich producentów jak Saeco, Gaggia czy Jura. Do firmy moim zdaniem najlepiej kupić ekspres z młynkiem do kawy i funkcja spieniania mleka aby można było przygotować różne rodzaje smacznych kaw. Myślę, ze w Iguanie znajdziecie odpowiedni ekspres do swojej firmy.
ODPOWIEDZ