biznesedukator.pl opinie

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
placyd-85
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2019, 22:26

biznesedukator.pl opinie

Post autor: placyd-85 »

Cześć, szukam dobrego szkolenia dla przedstawicieli handlowych. Czy ktoś korzystał z usług firmy szkoleniowej biznesedukator.pl - jestem ciekawy Waszych opinii.
Awatar użytkownika
fiona65
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 13:39

Re: biznesedukator.pl opinie

Post autor: fiona65 »

Pracuję w administracji publicznej. Często mam kontakt z danymi osobowymi. W biznesedukator.pl robiłam szkolenie z Ochrony danych osobowych. Rzetelnie, solidnie i w miłej atmosferze. Ja mam o nich barzo dobrą opinie i rozważam kolejne szkolenie z asertywności tym razem. Myślę, że Ty też będzie zadowolony.
Awatar użytkownika
wiki534
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 9:52

Re: biznesedukator.pl opinie

Post autor: wiki534 »

Praca przedstawiciela handlowego to nie przelewki. Nie wystarczy wsadzić człowieka w samochód i wysłać w Polskę. Moim zdaniem szkolenia takie jakie oferuje biznesedukator.pl są niezbędne, zęby dobrze zacząć taką pracę. Sama firma szkoleniowa cieszy się nienaganną opinią, więc śmiało polecam ich usługi.
Awatar użytkownika
karina534
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2019, 9:50

Re: biznesedukator.pl opinie

Post autor: karina534 »

Też mi się wydawało, że wystarczy proste przeszkolenie przez przełożonego, czy ewentualnie doświadczonego pracownika. Dopiero w trakcie szkolenia organizowanego przez biznesedukator.pl okazało się, że nawet doświadczony pracownik może się wiele nauczyć. Polecam, świetne szkolenia i wiele pozytywnych opinii.
Awatar użytkownika
flora004
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019, 20:11

Re: biznesedukator.pl opinie

Post autor: flora004 »

Bardzo polecam szkolenia od biznesedukator.pl, bo sama brałam udział w ich kursach. Każdy pracownik je doceni, bo są rzetelne, a nauczający przekazują wiele informacji. W mojej opinii każdy pracodawca powinien im zaufać.
Awatar użytkownika
pola123
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2019, 19:45

Re: biznesedukator.pl opinie

Post autor: pola123 »

Jeśli ktoś chce się podszkolić z ochrony danych osobowych, to polecam szkolenia od biznesedukator.pl. Mam taką opinię, że ich kursy są bardzo ciekawe i można je wykorzystać w pracy. Polecam każdemu pracownikowi administracji.

beru-na-
Awatar użytkownika
lola876
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 20:00

Re: biznesedukator.pl opinie

Post autor: lola876 »

W mojej opinii, jeśli ktoś chce się dokształcić w ramach ochrony danych osobowych, to powinien skorzystać ze szkolenia od biznesedukator.pl. Ich kursy są merytoryczne i przepełnione nowymi informacjami. Każdy pracownik by je docenił.
Awatar użytkownika
ula199
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2019, 19:42

Re: biznesedukator.pl opinie

Post autor: ula199 »

Szkolenia od biznesedukator.pl są bardzo profesjonalne i przede wszystkim ciekawe. Myślę, że każdy pracownik powinien się doszkalać, dlatego polecam tego konkretnego szkoleniowca. Mają dobre opinie i znam wiele zadowolonych osób.

tylna góra
Awatar użytkownika
maryla965
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2019, 19:47

Re: biznesedukator.pl opinie

Post autor: maryla965 »

Myślę, że każdy ambitny pracownik doceni szkolenia od biznesedukator.pl. Można z nich wyciągnąć wiele przydatnych treści, które później zdecydowanie można wykorzystać w pracy przedstawiciela handlowego. To jest moja opinia, ale myślę, że warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
wania592
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2019, 18:20

Re: biznesedukator.pl opinie

Post autor: wania592 »

Mam taką opinię, że szkolenia od biznesedukator.pl są jednymi z najlepszych na rynku. Są bardzo fachowe prowadzone i można je wykorzystać w pracy. Wybór szkoleń jest bardzo duży.

klimatyzacja łódź ceny
Awatar użytkownika
ula812
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2019, 18:24

Re: biznesedukator.pl opinie

Post autor: ula812 »

Szkolenia od biznesedukator.pl to profesjonalizm w każdym calu. To jest moja opinia, ale znam wiele zadowolonych osób, które zdobytą wiedzę mogły wykorzystać w pracy. Na pewno nikt nie będzie zawiedziony.
Awatar użytkownika
oksana311
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:21

Re: biznesedukator.pl opinie

Post autor: oksana311 »

Firmę biznesedukator.pl polecam nie tylko dla przedstawicieli handlowych. Mają w ofercie wiele ciekawych szkoleń, na które warto zwrócić uwagę. To jest moja opinia,ale może kogoś w ten sposób zachęcę do szkolenia.
Awatar użytkownika
tara074
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:24

Re: biznesedukator.pl opinie

Post autor: tara074 »

Mogę tylko potwierdzić dobre opinie na temat biznesedukator.pl. Mają ciekawe szkolenia, a ich nauczyciele są zawsze świetnie przygotowani. Myślę, że każdy pracownik doceni takie szkolenia.
ODPOWIEDZ