Ponpran.pl opinie

Porady, dyskusje. O biznesie offline.
Awatar użytkownika
Aleksa_76
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2020, 4:43

Ponpran.pl opinie

Post autor: Aleksa_76 »

Hej! Kojarzycie firmę PONPRAN? Szukam kogoś do dezynfekcji pomieszczeń w firmie, a we Wrocławiu wszyscy polecają właśnie ich. Macie z nimi jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
Anzelm75
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2020, 17:35

Re: Ponpran.pl opinie

Post autor: Anzelm75 »

Ja mogę Ci ich polecić. Nie wykonywali u mnie akurat dezynfekcji, ale mam z nimi już kilkuletnią współpracę z zakresu utrzymania czystości. Pracują na terenie całego Dolnego Śląska i mają już ogromne doświadczenie w branży, więc znają się na swojej robocie. ponpran.pl to rzetelna, solidna firma.
Awatar użytkownika
amadeusz83
Posty: 7
Rejestracja: 30 gru 2019, 13:27

Re: Ponpran.pl opinie

Post autor: amadeusz83 »

U nas Pon-pran zajmują się sprzątaniem już ponad rok i ostatnio korzystaliśmy też kilka razy z usługi dezynfekcji pomieszczeń. Nie mam żadnych zarzutów, wszystko zostało wykonane profesjonalnie. Zadbali o każdy detal.
Awatar użytkownika
agrypin1984
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2020, 16:51

Re: Ponpran.pl opinie

Post autor: agrypin1984 »

Jeżeli zależy Ci na usunięciu drobnoustrojów i zarazków z powierzchni, to taka usługa jest świetnym pomysłem. Firma sprzątająca ponpran.pl to zespół prawdziwych fachowców, warto im to powierzyć. Polecam ozonowanie.
Awatar użytkownika
zazzi
Posty: 141
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: Ponpran.pl opinie

Post autor: zazzi »

Akurat tej firmy nie znam, natomiast wiele dobrego słyszałam o https://getclean.pl/lokalizacje/wroclaw/ . Panowie mojej siostrze prali niedawno dywan i mówiła, że ogromnie zadowolona ponieważ dywan już wiekowy , a po takim czyszczeniu nagle przeżywa drugą młodość :)
jaśmin

Re: Ponpran.pl opinie

Post autor: jaśmin »

Teraz, przed świętami to warto w domu wykonać ozonowanie. Można pozbyć się wszystkich niepotrzebnych zapachów i odświeżyć wnętrza z całkiem fajnym rezultatem. Coś więcej niż tylko zwykłe sprzątanie. I efekty są bardziej trwałe i bardziej wyczuwalne. Jak robicie rodzinną wigilię to każdego zaskoczycie atmosferą i zapachami w domu. Po ozonowaniu można wprowadzić nowe zapachy, typowo świąteczne. Przyprawa piernikowa, goździki, może pomarańcze :) Pomysłów mam już kilka. A na samo ozonowanie jestem już umówiona na 20 grudnia z fachowcami z Profesjonalnego Ozonowania :)
ODPOWIEDZ