Nowy sklep

Porady, dyskusje. O biznesie offline.
Awatar użytkownika
kochana
Posty: 97
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:01

Nowy sklep

Post autor: kochana »

Chciałabym założyć nowy sklep papierniczy. Jak mam go wyposażyć?

Awatar użytkownika
luśka
Posty: 55
Rejestracja: 23 lut 2019, 9:55

Re: Nowy sklep

Post autor: luśka »

O, widzę, że to naprawdę częste teraz, że otwiera się sklepy stacjonarne. Życzę Ci powodzenia. Co do wyposażania takiego sklepu, no to troszkę tego jest.. Musisz mieć perforacje, takie sklepowe, na których zawisną haczyki z metkami i towarem, kasę fiskalną, gabloty na produkty, albo i regały.. Moim zdaniem powinnaś się przejść do sklepu papierniczego w innym mieście i sprawdzić, co tam mają.

klucz hex

Awatar użytkownika
women89
Posty: 450
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Nowy sklep

Post autor: women89 »

A co sądzisz o pomocy w kierunku działań finansowych? Ja od pewnego czasu współpracuje z firmą Finiata na tym polu i jak na razie jest w porządku... ale chętnie poznam jeszcze inne opinie na ten temat. Od niedawna, prowadzę sklep z biżuterią, w centrum handlowym.

fastum na co

Awatar użytkownika
King
Posty: 92
Rejestracja: 13 lut 2020, 9:37

Re: Nowy sklep

Post autor: King »

Warto równiez postawić na witryny sklepowe, które przyciągną więcej klientów :) Ich wykonanie można zlecić firmie https://www.windowstories.com.pl/, którą jak najbardziej polecam.

Awatar użytkownika
moteusz
Posty: 12
Rejestracja: 23 kwie 2019, 16:15
Lokalizacja: Radomsko

Re: Nowy sklep

Post autor: moteusz »

Na terenie sali sprzedaży, szczególnie jeśli widoczność na stanowisku sprzedawcy jest mocno ograniczona, konieczne jest zamontowanie luster sklepowych, które znacząco wpłyną na bezpieczeństwo pracowników jak i klientów. Dobrze dobrane i umiejscowione lustra https://dla-przemyslu.pl/92-lustra-sklepowe pozwolą nie tylko uniknąć kradzieży, ale też innych nieprzewidzianych sytuacji, które mogą mieć miejsce na terenie sklepu.

WerkaŚ

Re: Nowy sklep

Post autor: WerkaŚ »

Ktoś wyżej wspomniał o własnym sklepie papierniczym ? jeżeli tak to warto się na kimś dobrym wzorować. Polecam sklep papierniczy https://smartkleks.pl/category/akcesori ... horizontal i moim zdaniem to jest najlepszy sklep papierniczy jaki może być. Bardzo lubię ten sklep bo mają szeroki asortyment od a do z i ja najczęściej zamawiam u nich zaopatrzenie do biura a moja córka zamawia u nich akcesoria plastyczne - farby, bloki i tym podobne.

ODPOWIEDZ