Nowy sklep

Porady, dyskusje. O biznesie offline.
Awatar użytkownika
kochana
Posty: 94
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:01

Nowy sklep

Post autor: kochana »

Chciałabym założyć nowy sklep papierniczy. Jak mam go wyposażyć?
Awatar użytkownika
luśka
Posty: 52
Rejestracja: 23 lut 2019, 9:55

Re: Nowy sklep

Post autor: luśka »

O, widzę, że to naprawdę częste teraz, że otwiera się sklepy stacjonarne. Życzę Ci powodzenia. Co do wyposażania takiego sklepu, no to troszkę tego jest.. Musisz mieć perforacje, takie sklepowe, na których zawisną haczyki z metkami i towarem, kasę fiskalną, gabloty na produkty, albo i regały.. Moim zdaniem powinnaś się przejść do sklepu papierniczego w innym mieście i sprawdzić, co tam mają.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Nowy sklep

Post autor: women89 »

A co sądzisz o pomocy w kierunku działań finansowych? Ja od pewnego czasu współpracuje z firmą Finiata na tym polu i jak na razie jest w porządku... ale chętnie poznam jeszcze inne opinie na ten temat. Od niedawna, prowadzę sklep z biżuterią, w centrum handlowym.
Awatar użytkownika
King
Posty: 91
Rejestracja: 13 lut 2020, 9:37

Re: Nowy sklep

Post autor: King »

Warto równiez postawić na witryny sklepowe, które przyciągną więcej klientów :) Ich wykonanie można zlecić firmie https://www.windowstories.com.pl/, którą jak najbardziej polecam.
Awatar użytkownika
moteusz
Posty: 12
Rejestracja: 23 kwie 2019, 16:15
Lokalizacja: Radomsko

Re: Nowy sklep

Post autor: moteusz »

Na terenie sali sprzedaży, szczególnie jeśli widoczność na stanowisku sprzedawcy jest mocno ograniczona, konieczne jest zamontowanie luster sklepowych, które znacząco wpłyną na bezpieczeństwo pracowników jak i klientów. Dobrze dobrane i umiejscowione lustra https://dla-przemyslu.pl/92-lustra-sklepowe pozwolą nie tylko uniknąć kradzieży, ale też innych nieprzewidzianych sytuacji, które mogą mieć miejsce na terenie sklepu.
WerkaŚ

Re: Nowy sklep

Post autor: WerkaŚ »

Ktoś wyżej wspomniał o własnym sklepie papierniczym ? jeżeli tak to warto się na kimś dobrym wzorować. Polecam sklep papierniczy https://smartkleks.pl/category/akcesori ... horizontal i moim zdaniem to jest najlepszy sklep papierniczy jaki może być. Bardzo lubię ten sklep bo mają szeroki asortyment od a do z i ja najczęściej zamawiam u nich zaopatrzenie do biura a moja córka zamawia u nich akcesoria plastyczne - farby, bloki i tym podobne.
jackma

Re: Nowy sklep

Post autor: jackma »

if you want to build a store digitally you can build this store by coding code pro zone as this is the digital era so you are going to see everything is going online learn web development and build a store.Digital marketing is extremely important in today's day and age. It helps focus on targeted audiences with a global reach, unlike traditional marketing, bringing in high revenue with little investment. It is conversion-led and can easily be monitored. Damage control is also easy with digital marketing.

komża dla ministranta sklep
ODPOWIEDZ