System płatności ratalnej do sklepu internetowego

O prowadzeniu biznesu w sieci. Promocja, social media, pozycjonowanie.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

System płatności ratalnej do sklepu internetowego

Post autor: AdamCz »

Cześć,
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o wybór dobrego systemu płatności ratalnej do sklepu internetowego (postawionego na Wordpress). Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
Qezi
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2020, 16:29

Re: System płatności ratalnej do sklepu internetowego

Post autor: Qezi »

My zdecydowaliśmy się postawić na system ratalny od Platforma Ratalna https://www.platformaratalna.pl/wspolpraca jak dla mnie naprawdę dobra opcja i z biegiem czasu również się coraz bardziej do niego przekonujemy. Przede wszystkim profesjonalne podejście do potrzeb klienta, spore możliwości i duże ułatwienie jeśli chcecie wprowadzić właśnie droższe produkty/usługi.

szlifowanie kłowe
Awatar użytkownika
Wesi
Posty: 45
Rejestracja: 25 maja 2020, 8:30

Re: System płatności ratalnej do sklepu internetowego

Post autor: Wesi »

Podzielam wypowiedź - dobra opcja! System płatności ratalnej od wspomnianego Platforma Ratalna daje radę, nie jest uciążliwy i też warunki jakie oferują są w pełni do zaakceptowania. Korzystamy kilka miesięcy i na pewno jest zauważalny wzrost zainteresowania produktami pod ok. tysiąc złotych, a na początku jednak bez takiej możliwości ludzie stawiali na te tańsze wersje elektroniki.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Re: System płatności ratalnej do sklepu internetowego

Post autor: AdamCz »

Dzięki wielkie za szybkie podpowiedzi i konkretny, zdecydowanie wezmę pod uwagę przy podejmowaniu decyzji!
Awatar użytkownika
SebekUs
Posty: 11
Rejestracja: 15 kwie 2020, 11:06

Re: System płatności ratalnej do sklepu internetowego

Post autor: SebekUs »

Zgadzam się spore możliwości, dobre i rozsądne warunki dla klienta. Korzystamy i nie mamy zastrzeżeń, jest to opcja naprawdę ciekawa i też można liczyć na uzyskanie go od Platforma Ratalna całkowicie za darmo.
Awatar użytkownika
jula9201
Posty: 159
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: System płatności ratalnej do sklepu internetowego

Post autor: jula9201 »

Jeszcze czegoś takiego do swojego sklepu nie wprowadziłam, ale zastanawiam się nad taką możliwością. Na ten moment można płacić na razie z pomocą https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/paysafecard i płatności Paysafedard. To bardzo ciekawe rozwiązanie wybierane przez wielu klientów.

boże ciało flagi
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 236
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: System płatności ratalnej do sklepu internetowego

Post autor: judyta »

Systemy płatności internetowych zdecydowanie zwiększają szybkość dokonywanych transakcji. Klient jest w stanie w ciągu praktycznie kilku sekund zapłacić za zakupiony towar lub usługę, a dzięki temu może liczyć na sprawniejszą finalizację zakupów. Ze swojej strony polecam firmę https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online która bez wątpienia jest liderem na polskim rynku.
Awatar użytkownika
mrseo
Posty: 12
Rejestracja: 27 sie 2020, 14:46

www.rockymtnhwy.com

Post autor: mrseo »

I read your post and I found it amazing! thank! www.rockymtnhwy.com
Awatar użytkownika
mrseo
Posty: 12
Rejestracja: 27 sie 2020, 14:46

www.sc-customs.com

Post autor: mrseo »

You completely match our expectation and the variety of our information. www.sc-customs.com
Awatar użytkownika
mrseo
Posty: 12
Rejestracja: 27 sie 2020, 14:46

www.southernbritishcarclub.org

Post autor: mrseo »

I can see that you are an expert at your field! I am launching a website soon, and your information will be very useful for me.. Thanks for all your help and wishing you all the success in your business. www.southernbritishcarclub.org
Awatar użytkownika
mrseo
Posty: 12
Rejestracja: 27 sie 2020, 14:46

www.southernindependenceparty.com

Post autor: mrseo »

I read your post and I found it amazing! thank! www.southernindependenceparty.com
Awatar użytkownika
mrseo
Posty: 12
Rejestracja: 27 sie 2020, 14:46

www.struttoninn.com

Post autor: mrseo »

This is very useful post for me. This will absolutely going to help me in my project. www.struttoninn.com
Awatar użytkownika
mrseo
Posty: 12
Rejestracja: 27 sie 2020, 14:46

VideoScribe Review

Post autor: mrseo »

I read that Post and got it fine and informative. Please share more like that... VideoScribe Review
Awatar użytkownika
mrseo
Posty: 12
Rejestracja: 27 sie 2020, 14:46

Instapage Review

Post autor: mrseo »

You have done a great job. I will definitely dig it and personally recommend to my friends. I am confident they will be benefited from this site. Instapage Review
Awatar użytkownika
mrseo
Posty: 12
Rejestracja: 27 sie 2020, 14:46

Resurge

Post autor: mrseo »

You have done a great job. I will definitely dig it and personally recommend to my friends. I am confident they will be benefited from this site. Resurge
Awatar użytkownika
mrseo
Posty: 12
Rejestracja: 27 sie 2020, 14:46

Toonly Review

Post autor: mrseo »

I have bookmarked your website because this site contains valuable information in it. I am really happy with articles quality and presentation. Thanks a lot for keeping great stuff. I am very much thankful for this site. Toonly Review
Awatar użytkownika
mrseo
Posty: 12
Rejestracja: 27 sie 2020, 14:46

Toonly

Post autor: mrseo »

Easily, the article is actually the best topic on this registry related issue. I fit in with your conclusions and will eagerly look forward to your next updates. Toonly
Awatar użytkownika
mrseo
Posty: 12
Rejestracja: 27 sie 2020, 14:46

The Underdog Advantage

Post autor: mrseo »

I can see that you are an expert at your field! I am launching a website soon, and your information will be very useful for me.. Thanks for all your help and wishing you all the success in your business. The Underdog Advantage
Awatar użytkownika
mrseo
Posty: 12
Rejestracja: 27 sie 2020, 14:46

Overnight Millionaire System

Post autor: mrseo »

I read that Post and got it fine and informative. Please share more like that... Overnight Millionaire System
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 236
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: System płatności ratalnej do sklepu internetowego

Post autor: judyta »

U mnie fajnie sprawdziły się nowoczesne formy płatności, które przyciągnęły nowych, młodszych klientów. Myślę, że warto zastanowić się nad wprowadzeniem takiego właśnie rozwiązania. Gdyby ktoś był ciekaw, to ja korzystam z oferty https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online i sprawdza mi się bez zarzutu.
Miśte

Re: System płatności ratalnej do sklepu internetowego

Post autor: Miśte »

A macie doświadczenia z systemem płatności mBank paynow? Sklep internetowy planuję otworzyć dopiero w nowym roku, ale już wszystko planuję. Fajne warunki dają, nie pobierają opłaty za aktywację, obsługa jest podobno bardzo prosta. Dajcie znać, mam kilka pytań.
Krzyś

Re: System płatności ratalnej do sklepu internetowego

Post autor: Krzyś »

Każdy kto posiada sklep na platformie IAI, ma możliwość integracji z iRaty oraz iLeasing. Pod tym linkiem https://www.idosell.com/pl/shop/blog/do ... 1235327036, znajdziecie więcej informacji na ten temat. Moim zdaniem warto rozważyć, taką opcje dla swoich klientów.
Miża

Re: System płatności ratalnej do sklepu internetowego

Post autor: Miża »

W ubiegłym miesiącu odkryłam system płatności odroczonej Twisto. Pozwala na zakupy i zapłatę za nie dopiero za kilkanaście dni. Można działać bez rejestracji, ale po zarejestrowaniu mam więcej możliwości. Odroczenie zapłaty, podział na raty "0%" i aplikacja są super.
ODPOWIEDZ